detoxikace-hubnuti-joalis-alena-novotna-logo
detoxikace-hubnuti-linka
diagnostika-rodinne-konstelace-automaticka-kresbaPříběhy z praxe

Bolest a otoky kolenou u dítěte: Třináctiletý Jakub přišel s maminkou. Jakubovi natékala kolena po větší fyzické zátěži, např.tělocvik a sportovní kroužky. Lékařka doporuřila ultrazvuk kolen. Na ultrazvuku se potvrdila volná tekutina a doporučili ortopedické vyšetření. Před ortopedickým vyšetřením dětská lékařka udělala krevní testy a vyloučila revma. Ortopeded po důkladném vyšetření vyloučil ortopedickou vadu, řekl, že chlapec rychle roste a měl by dostávat kloubní výživu např. Geladrink. Mamince chlapce se to nezdálo a navštívily mě. Na Salvii jsem naměřila: ledviny, klouby, kloubní chrupavku zatíženou ptačími chlamidiemi – chlamydia psittaci. Doma chovali dlouhá léta andukly a korely. Terapie: informační preparáty: UrinoDren, ArtiDren, CorDren, Chlamydi. Dnes je Jakubovi osmnáct let, studuje školu se sportovním zaměřením a kolena jsou v pořádku. Měl velké štěstí, že se jeho maminka řídila selským rozumem – kolena u dospívajícího kluka nebolí a nenatékají jen tak, I když lékaři řekli, že kolena jsou zdravá. Měřila jsem také mladého jednadvacetiletého muže, který měl od deseti let problémy s koleny,postupy vyšetření a léčení bylo stejné jako u Jakuba, jen s tím rozdílem, že tady rodiče kupovali kloubní výživu a dávali mu ji několik let. Ve dvaceti letech měl po operaci obou kolen. Při měření na Salvii jsem u něj našla v ledvinách, močovém měchýři a kolenních kloubech chlamydie. Detoxikace byla stejná, jen na operovaných kolenou.

Bolest kloubů aktivního sportovce Pan Petr 32 let. Aktivní sportovec, dobrá zdravotní kondice. Nebývá nemocný. Přišel s bolestmi kolenních kloubů. Kolena bolela při větší sportovní zátěži v zimě. Rád a hodně lyžoval. Kolena bolela také v létě při sportovním jachtingu. Bolest přicházela a odcházela podle fyzické zátěže a vystavení chladu. Po návštěvě lékaře absolvoval nezbytné kolečko vyšetřění u odborných lékařů. Nikdo nic zásadního neshledal, proto zatím vše řešil léky proti bolesti a kloubní výživou. Na doporučení kamaráda si přišel nechat zjistit příčinu bolestí v kloubech. Dali jsme se do práce a výsledek? Zatížené Ledviny, močový měchýř, kloubní chrupavka, kloubní výstelka, tíhové váčky, varlata, prostata, járta, svaly, vazivo. Infekční ložisko v ledvinách, v kloubech a svalech. Z mikroboilogie zátěž organismu plísněmi a bakteriemi. Po půl roční detoxikaci peparáty: 1.UrinoDren, NoDegen, InfoDren, Yeast 2.LiverDren, RespiDren, Nobacter, PeesDren 3. VelienDren, Anxinex, NeuroDren se pan Petr zbavil plísní i bakterii. Orgány jsou vyčistěné a nyní bude na Petrovi, jak svým životním stylem přispěje k trvalému posílení ledvin a ledvinového okruhu.

Bolest lýtek od zubního materiálu.Lenka 35 let. Žije zdravým životním stylem, detoxikuje několik let, proto se při potížích snaží pomoci si sama a nechodí hned k lékaři pro léky.... A tady se jí to vyplatilo. Přišla ke mě na změření kvůli bolesti lýtek. Bolest se měnila a neuměla ji pořádně vysvětlit. Po změření jsem našla ve svalové hmotě anorganické toxiny, jednalo se o chemickou zátěž. Po dalším pátrání na Salvii jsem přišla na to, že zátěž pochází ze zubu. Poté mi Lenka sdělila, že byla před měsícem u zubaře a tam ji vyplnily zub provizorní výplní (asi za půl roku si měla jít nechat udìlat tři nové zuby). Bolest lýtka začala týden po návštěvě zubaře. Lenka odešla s preparáty na odstranění chemické zátěže ze zubů a ze svalů. Zubař byl naštěstí rozumný člověk a zubní výplň ihned odstranil, Lence půjčil tři materiály, které by mohl použít při dalším ošetření. Po vložení materiálů do Salvie jsem vybrala nejvhodnější materiál pro Lenčin organismus. Po měsíci měla Lenka opravené zuby odpovídajícím materálem a z těla odstraněny chemické toxiny. Bylo po bolesti. Lenka se potíží zbavila za měsíc pomocí detoxikačních preparátů dr. Jonáše a vhodnou volbou zubních materiálů. Jak by asi pokračovalo zhoršování zdravotního stavu, kdyby Lence opravil zubař zuby nevhodným materiálem natrvalo???

Slinivka. Slečna Jana 20 let. Do poradny přišla se zažívacími potížemi, nečekaný úbytek na váze. Předpokládala potravinovou alergii. Naměřila jsem: Slezinu, slinivku, žaludek, tlusté střevo, imunitní buňky, oko, potní žlázy. Organické toxiny: Escherischia colli, Yersinia, viry hepatitidy B,C,D, streptococci. V této chvíli mi slečna Jana sdělila, že se léčí se špatnou funkcí slinivky a to šestkrát vyšší produkce amylázy. Lékaři neznají příčinu a ani léčba dosud nezabírala. Zaměřila jsem se na slinivku a našla zátěž téměř všemi naměřenými organickými toxiny, nejvíce hepatitidy. Terapie v prvním kole: VelienDren, CraniDre, PancreaDren, Antivex. Výrazné zlepšení zatím nenastalo. Druhé měření: LiverDren, ColiDren, Antivex, Kokplus. Nastává zlepšení potvrzené lékaři, produkce amylázy se snižuje, slešna Jana se cítí lépe a mizí zažívací potíže. Předpokládaná potravinová alergie se nekonala.

Operace oka - "šmouha v oku". Pan Tomáš přišel do mé poradny s tím, že si neví rady, kam se obrátit. Před rokem absolvoval operaci oka. Jednalo se o operaci šedého zákalu. Na Salvii jsem vyměřila: Klouby, pojivo, oční spojivka, oční nerv (III. hlavový nerv, nervus oculomotoricus). Přímo na očním nervu a oční spojivce jsem vyměřila zátěž anorganickou, zátěž antibiotiky. Začali jsme si povídat o průběhu operace a já jsem se dozvěděla: při této opraci je pacient při vědomí, umrtvení je lokální. Také se při operativním zákroku použijí antibiotika pro předejití možné infekce. Hned při první použití antibiotik pan Tomáš neměl dobrý pocit v oku, proto všechny další dávky odmítl. Od této chvíle lékařům tvrdil, že cítí v oku tlak a v zorném poli vidí šmouhu. Lékaři provedli reoperaci, nic nezjistili a při každém dalším vyšetření také nic nezjistili. Proto po roce neustálého stěžování pana Tomáše, že oko není zcela v pořádku, jej lékaři odeslali na psychiatrii. S tímto postupem se pan Tomáš nesmířil a začal hledat jiný způsob léčení. Na doporučení kamaráda přišel za mnou do poradny. Panu Tomášovi jsem dala informační kapky Cranium (preparát na detoxikaci hlavových nervů), ATB (odstraňují nezpracovaná antibiotoka z organismu), OkulaDren (preparát na detoxikaci oka), UrinoDren (preparát na detoxikaci ledvin a močového ústrojí). Za tři dny mi pan Tomáš volal, že tlak v oku se zmenšuje a šmouha je slabší. Kapky pan Tomáš dobral a zavolal mi,že je zcela bez potíží.

Potravinová intolerance.
Maminka přišla s jedenáctiletým synem. Potíže: časté nevolnosti, průjmy provázené horečkami, plynatost, slabost, nevrlost, podrážděnost, vysoký kravní tlak, nadváha. Dětský lékař zjistil campilobacter, léčba antibiotiky a dieta. Léčba se několikrát opakovala a potíže se vždy po čase vrátily. Já jsem naměřila: Plíce, tlusté střevo, tenké střevo, slezina, játra, ledviny, nadledvinky, lymfatický systém (podle čínské medicíny je celé tělo provázáno a vše spolu souvisí ). Z mikrobiologie: Escherischia colli, salmonella, campilobacter colli, cytomegalovirus CMV, další 2 herpetické viry, plísně. Slabá protibakteriální imunita-oslabené plíce, slabá protivirová imunita-oslabená slezina, slabá protiplísňová imunita-oslabené ledviny. Dále jsem zjistila intoleranci lepku-rostlinné bílkoviny, kaseinu-mléčné bílkoviny, laktózy-mléčného cukru. Terapie: ihned zahájena patřičná dieta,informační preparáty Joalis na odstranění mikrobiální zátěže. V dalším kole preparáty na odstranění metabolické zátěže. Organismus se vyčistil a chlapec začal prospívat jak po fyzické, tak po psychické stránce. Maminka zjistila, že její problémy, se kterými se naučila žít, plynatost, občasné slabší nevolnosti, nesnášenlivost určitých jídel, slabší nadváha, jsou příznaky potravinové intolerance. Po přeměření a zjištění téměř stejných zátěží jako u syna, se začala také detoxikovat informačními preparáty Dr.Jonáše a začala se stravovat dietně společně se synem. Po třech měsících mi s radostí oznámila pozitivní změny a především úbytek na váze.

Vzteklé dítě. Nikolka 5 let. Maminka Nikolky mi sdělila, že Nikolka si neumí hrát s jinými dětmi, pere se s nimi, vzteká se, je umanutá, drzá. To jsem pocítila na vlastní kůži. Nikolka se dala těžko zvládnout. Zjištěná zátěž anorganická, těžké kovy, zbytky očkovacích látek. Zatížené orgány: játra, slezina, mezibuněčný prostor, mozek. Nikolka dostala dvě detoxikační kůry na odstranění těžkých kovů z organismu. Tak postupně, jak se čistilo tělo Nikolky, měnila se i její povaha. Nyní již Nikoka chodí do školy a nejsou s ní žádné problémy.

Nespavost a agrese. Muž středního věku.Nespavost (je naštvaný , že nemůže spát), záněty spojivek, migrény, sucho v krku,obezita, dušnost, ekzém, bolesti nohou, často je zlostný. Zjištěné zátížené orgány: infekční ložisko v játrech a periferním nervovém systému, volné toxiny v tlustém střevě, podkoží, žlučníku, žaludku a tenkém střevě. Zjištěné zátěže: viry hepatitické, viry herpetické CMV, EBV, herpes simplex, zátěž metaboliská (příliš živočišných tuků a bílkovin,), lepek, kasein, zjištěna také emoční zátěž. Detoxikace proběhla ve čtyřech kůrách. 1. LiverDren, NeuroDren, Antivex, Nodegen 2. RespiDren, ColiDren, Egreson, Metabex 3. CorDren, Streson, PeesDren, Metabol 4. Emoce, Cranium, OroDren, Candid. Odstranily jsme postupně všechny zátěže, během jednoho roku se pán naučil novému zdravějšímu stravování. V současné době se cítí velice dobře, spí, zhubnul, není stále naštvaný, nic ho nebolí. Prostě jiný člověk.


Vliv emocí na úrazy nejen u sportovců. Chodí ke mě do poradny také profesiolální sportovec. Hraje týmovou hru, hokej. Po počáteční detoxikaci, kdy jme řešily bolesti kloubů a únavu jsme plynule přešli k řešení akutních problémů, které přichází s nesprávně zpracovanými emočními prožitky. Jistě si všichni dovedeme aspoň trochu představit, jaké tlaky jsou vyvíjeny na sportovce. Při jedné kontrolní návštěvě mi hokejista sdělil, že je zraněný, má natažené tříslo. Bezděčně jsem řekla: žlučník. On na to, že nemá zažívací potíže. Trochu komické na první pohled. Jenže podle tradiční čínské medicíny má žlučník přímý vliv na třísla, i proto, že meridiánová dráha žlučníku prochází kyčelním kloubem. Automatická kresba mi ukázala levé tříslo, dále slezinu a nakonec žlučník. Levé tříslo - fyzický projev nemoci, oslabená slezina - oslabená protivirová imunita, žlučník - původ onemocnění, nesprávně zpracované emoční proržitky. Na přístroji Salvia jsem následně dohledala virový toxin v třísle. Pokračovali jsme automatickou kresbou, která mi sdělila, že ve žlučníku uvízly nesprávně zoracované emoce zloba a nespokojenost a nepochopení. A nachází se v těle cca čtyři týdny. Na to mi hokejista sdělil, že před čtyřmi týdny se mu stalo zranění. Dále jsme při dalším rozebírání situace zjistili, že emoce pochází z práce, tedy spoluhráči apod. Našli jsme pravou emoční příčinu. Hokejista je klidné povahy, emoce si dlouho nechává uschovává uvnitř, nepouští je ven. Potom nahromaděná zloba vybuchne a napadne velmi fyzicky zatěžovaný orgán - tříslo. Moje doporučení: nenechávat hromadit dlouhodobě emoce v těle, naučit se ventilovat vztek - zakřičet, něčím hodit, do něčeho kopnou, apod. - a přitom myslet na propouštění negativní emoce. Ještě jsem doporučila kůru kapiček Mudr.Jonáše na vyčistění žlučníku od emocí a virů a posílení sleziy. Bilidren, Veliendren, Antivex a Evidren.

Původce nemocí jsou nesprávně zpracované emoční prožitky. Uvedu příklad, kdy včasné odhalení nepsrávně zpracovaných emočních prožitků u staršího manželského páru, pomohlo brzkému uzdravení bez nutné návštěvy lékaře. Před sedmi lety se starší manželé začali detoxikovat. Zpočátku byla detoxikace intenzivní a postupem času postačila již prevence, nebo, jak se naučili poslouchat signály svého těla, přijdou při prvním příznaku, než se nemoc rozjede naplno.

Paní neužívá ve svých čedesátisedmi letech žádné léky. Žije zdravý životní styl a poslouchá signály svého těla. Přišla na začátku ledna pro radu. ,,Bolí mě pár dní kýčelní kloub. Nemám artrózu?´´ S pomocí měřícího přístroje Salvie jsem zjistila, že příčina je ve žlučníku. Nachází se v něm emoční toxin, který se po meridiánové dráze dostal do kyčelního kloubu. Dráha žlučníku vede přes všechny velké klouby. Dále s pomocí automatické kresby jsme našly příčinu emočního toxinu. Kresba ukázala, že kolem vánoc paní špatně zpracovala svoje vzpomínky na své blízké, kteří již nežijí. Po chvíli povídaní jsme našly lítosti a uvolnily. Za tři dny mi paní přišla říct, že kyčelní kloub ji již nebolí. Osmělila se ještě a zeptala se, jestli bych nemohla zjistit, proč ji několik dní chvílemi přes den pálí na pravé noze klenba. Pomocí salvie jsem našla bakterální toxin v krevním oběhu. Doporučila jsem preparáty Nobac a Hipp. Automatickou kresbou jsme zjistily, proč právě zaútočily bakterie v tomto místě. Paní chodila na dlouhé zdravotní procházky, běžně i deset kilometrů. Chodila je v nekvalitní obuvi koupené na tržici. Jedna noha zažívala v botě diskomfort a dala o tom vědět. Doporučila jsem ji na tyto procházky si pořídit kvalitní obuv. Díky tomu, že se paní naučila poslouchat signály svého těla, ušetřila si již mnoho nepříjemných návštěv u lékařů.

Pán se také detoxikuje již sedm let. Nyní má sedmdesát roků. Z počátku se detoxikoval intenzivně. Dnes již chodí také jen preventivně, nebo při náznacích těla, že něco není v pořádku. Při návštěvě na začátku ledna si stěžoval na bolest svalů na nohách. Na Salvii jsem zjistila bakterie, které pochází z močového měchýře. Dopručila jsem preparáty Nobac, Urinodren a Muscudren. Dále se ptal, proč ho bolí opět záda, když před třemi léty po jedné detoxikační kůře dlouhodobé bolesti zad náhle zmizely a neobjevily se ani při velké fyzické zátěži. Na Salvii jsem zjistila jen emoční toxin v periferním nervovém systému v oblasti bederní páteře. Začali jsme si povídat o možných příčinách a k tomu jsem automatickou kresbou zjistlila, že emoce přišly před dvěma měsíci. Pán se rozpomněl, že před dvěma měsíci prožíval starosti s onemocněním a poté i úmrtím milovaného kocoura. Chvíli jsme si povídali a emoce jsme uvolňovali.
Jsem přesvědčena, že pokud by lidé poslouchali signály svého těla, na každé malé zabolení si hned nevzali lék na bolest, ušetřili by si mnoho nepříjemných návštěv u praktických i odborných lékařů. Vždyť, jak nám má naše duše a tělo dát vědět, že něco v našem životě je v nepořádku, než bolestí, nebo nepříjemnou změnou na fyzické i psychické úrovni. Potom bychom měli popřemýšlet, proč přišla ta jistá bolest, nebo změna. Jistě je jednodušší vzít lék na bolest, někdy i preventivně. Jenže signál-bolest je lékem pouze potlačena, nikoliv vyléčena.
 

Aurikuloterapie
vyzivove-poradenstvi-detoxikace-hubnuti
vyziva-dle-tradicni-cinske-mediciny-poradenstvi-detoxikace-hubnuti
rizena-detoxikace-organismu--detoxikace-hubnuti

Kontakt-detoxikace-organismu

Pribeh-z-praxe
Akce-detoxikace-hubnuti
Doporučené odkazyy

detoxikace-hubnuti-mojepravdy