detoxikace-hubnuti-joalis-alena-novotna-logo
detoxikace-hubnuti-linka
diagnostika-rodinne-konstelace-automaticka-kresbaAurikuloterapie

Funkce a stavy orgánů téměř celého těla lze ovlivnit působením na mikrosystémy, které mají přímý vztah k jednotlivým orgánům.

Jeden z mikrosystémů lidského těla se nachází na ušním boltci. Promítá se na něm celé lidské tělo v podobě lidského plodu v děloze. Na ucho se promítají orgány a jejich funkce, nachází se na něm až 100 bodů.

Na ušním boltci lze vyhledat bod jehož dráždění vyvolá reflexní ovlivnění příslušné části těla nebo orgán. Reflexní bod či plocha se stává aktivní – citlivá pouze pokud je příslušný orgán nějakým způsobem postižen. Pokud bod není citlivý, není v daném orgánu problém.

Reflexní bod či plocha se stává aktivní – citlivá - pouze pokud je příslušný orgán nějakým způsobem postižen. Tlakem sondou lze vyhledat akupunkturní bod, na který se léčebně působí tlakem nebo píchnutím malou jehličkou.

Při terapii tlakem se užívají vakáriová semínka, při terapii vpichem se používají velmi jemné jehličky. Jde o metodu poměrně jednoduchou, snadnou a v mnoha případech vedoucí neuvěřitelně rychle ke zmenšení potíží či zlepšení zdravotního stavu, nebo dokonce až k úplnému vyléčení.

Aurikuloterapie se využívá k léčbě pohybového aparátu, poruchách funkce orgánů akutních i chronických a poruchách psychiky.

Aurikuloterapie

Za objevení aurikuloterapie vděčíme francouzskému praktickému lékaři z Lyonu dr. Nogierovi z roku 1956.         

Aurikuloterapie je prokazatelně účinná léčebná metoda, vyznačující se zároveň minimální zátěží pro organizmus pacienta. Aurikuloterapii můžeme považovat za léčbu zásahem do tzv. vnitřního lékaře, tedy do systému, který sám v určitých mezích koriguje chyby v chodu organismu.

detoxikace-hubnuti-poradce-pro-vyzivu-alena-novotna-m.jpg

Aurikuloterapie
vyzivove-poradenstvi-detoxikace-hubnuti
vyziva-dle-tradicni-cinske-mediciny-poradenstvi-detoxikace-hubnuti
rizena-detoxikace-organismu--detoxikace-hubnuti

Kontakt-detoxikace-organismu

Pribeh-z-praxe
Akce-detoxikace-hubnuti
Doporučené odkazy

detoxikace-hubnuti-mojepravdy